1398/04/30 15:34


113222
تاریخ انتشار: 1396/08/08 19:50
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین از اختصاص 11 میلیارد تومان اعتبار برای پوشش موبایل در نقاط کور و کوهستانی شمال استان خوزستان نظیر بهبهان، لالی و مسجد سلیمان خبر داد .

به گزارش آسماری به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز آبادان؛  وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات امروز در مصاحبه تلویزیونی از تامین امکانات و تجهیزات حوزه ارتباطی و فناوری اطلاعات در مرزهای چهارگانه خبر داد و گفت: با تمهیدات انجام شده در زمینه تسهیل در حوزه ارتباطات ، چتر پوششی وای فای رایگان در همه مرزهای خروجی به عراق ایجاد شده و ما در داخل کشور در زمینه ارتباطات موبایلی مشکلی نداریم.

 

وی با اشاره به هزینه 900 تومانی مکالمه با زائران اربعین گفت: تعرفه مکالمه با عراق به تعرفه اپراتورهای عراقی وابسته است و با وجود اینکه ما برای پرداخت نیمی از هزینه ها اعلام آمادگی کرده ایم اما طرف عراقی پاسخی در این زمینه نداده است.

 

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین از اختصاص 11 میلیارد تومان اعتبار برای پوشش موبایل در نقاط کور و کوهستانی شمال استان خوزستان نظیر بهبهان، لالی و مسجد سلیمان خبر داد و گفت: این وزارتخانه با استفاده از انرژیهای نو در صدد ارائه خدمات به هموطنانی است که از ضعف ارتباطات موبایلی رنج می برند.

 

آذری جهرمی و همراهانش قرار است در مرز شلمچه و در مسیر اربعین همگام با زائران کربلا، پیاده روی کنند.