1397/11/03 23:32


113316
تاریخ انتشار: 1396/10/22 14:41
مدير منابع انساني شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان عنوان كرد :
مدير منابع انساني شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان از اهتمام جدي اين شركت به گسترش فرهنگ ورزش در سطح جامعه خبر داد .

به گزارش  آسماری به نقل ازروابط عمومي شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان ، مهران نصيريان دوست با اعلام اين خبر اظهار داشت : هم اكنون بيش از 6200 نفر در رشته ها و تيم هاي مختلف ورزشي اين شركت فعاليت مي كنند كه بيشتر آنها را شهروندان و افراد غيرشركتي تشكيل مي دهند .

 

وي با بيان اينكه هم اكنون 28 رشته ي فعال ورزشي در اين شركت وجود دارد افزود : از اين تعداد ، آقايان در 17 رشته ورزشي و بانوان نيز در 11 رشته ورزشي فعاليت مي نمايند .

 

وي تصريح كرد : اين فعاليت ها در رده هاي سني مختلف از نونهالان تا بزرگسالان و رشته هاي مختلف ورزش همگاني و قهرماني و حضور در ليگ هاي مختلف استاني ، منطقه اي و كشوري انجام مي شود .

 

نصيريان دوست ادامه داد : با توجه به تأكيد مهندس عالي پور مديرعامل شركت ملي مناطق نفتخيز جنوب و مهندس ناصري مديرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان در خصوص گسترش فرهنگ ورزش و ترويج روحيه نشاط و شادابي در سطح جامعه و همچنين عمل به مسئوليت هاي اجتماعي عموم شهروندان مي توانند از سالن ها ، اماكن و تجهيزات ورزشي اين شركت استفاده نمايند .

 

اين مقام مسئول در حوزه ي منابع انساني شركت بهره برداري نفت و گاز مسجدسليمان در خصوص حمايت از ساير تيم هاي غيرنفتي نيز اظهار داشت : در چارچوب خط مشي عنوان شده ، در مواردي كه به عمليات توليد و فعاليت هاي صنعتي اين شركت خللي وارد نكند از تيم هاي غيرشركتي نيز با واگذاري سرويس هاي رفت و برگشت درون استاني  زمين تمرين و مسابقه  تجهيزات اماني و غيره حمايت كامل داشته و خواهيم داشت تا همه با هم بتوانيم در خصوص جذب نوجوانان و جوانان بسمت ورزش كه موجب نشاط و شادابي جامعه و پرهيز از انحرافات مي گردد نقشي موثر و مفيد ايفا نماييم .