1397/09/24 03:12


113332
تاریخ انتشار: 1396/11/01 20:48
رئیس جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان خبر داد:
رییس جمعیت هلال احمرمسجدسلیمان گفت: در عصر امروز، تصادف یک دستگاه کامیون با سواری پراید و پژو در محور مسجدسلیمان - اهواز یک کشته و سه زخمی بر جای گذاشت.

 

به گزارش آسماری,شاپور باقری در رابطه با این تصادف اظهار داشت: در ساعت 17:22 عصر روز یکشنبه پیرو اعلام یک مورد تصادف جاده ای کامیون با سواری پراید و پژو در ۲ کیلومتری سه راهی لالی  به سمت اهواز اطلاع دادند که بلافاصله دو دستگاه آمبولانس و ست نجات از پایگاه جاده ای امام موسی کاظم (ع) هلال احمر سریعا به محل حادثه اعزام شدند .

 

باقری افزود:این تصادف متاسفانه یک  فوتی و سه مصدوم داشت و با توجه به شدت حادثه نیروهای امدادی هلال‌احمر پس از ایمن سازی محل حادثه با استفاده از تجهیزات هیدرولیکی ست نجات یک نفر از سرنشینان خودروی پراید را که به شدت مصدوم شده بود از داخل خودرو خارج و برای انتقال به مرکز درمانی اعزام نمودند.

 

 

رئیس جمعیت هلال احمر مسجدسلیمان در مورد چگونگی حادثه اذعان داشت: در ابتدا کامیون و پراید با هم برخورد داشتند که از دو سرنشین پراید یک نفر جان باخت و نفر دیگر مصدوم شد که بلافاصله خودرو پژو هم با پراید برخورد می کند و از دو سرنشین یک نفر بصورت سرپایی مداوا و مصدوم دیگر به بیمارستان منتقل شد.

 

باقری در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به نامساعد بودن شرایط جوی  و وجود ریزگرد های اخیر و کوهستانی و خطرناک بودن محورهای مواصلاتی از رانندگان عزیز تقاضا داریم از سفرهای غیرضروری خودداری کرده و در صورت مسافرت حتما قوانین راهنمایی و رانندگی از جمله پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز و بستن کمربند ایمنی را مورد توجه قرار دهند .