1397/11/03 23:23


113373
تاریخ انتشار: 1396/12/11 17:12
به میزبانی اولین باشگاه گلف کشور
سومین دوره مسابقات پیشکسوتان گلف مسجدسلیمان و بزرگداشت شهید بهنام محمدی در روزهای پنجشنبه و جمعه(دهم و یازدهم اسفندماه) به میزبانی شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد.

سومین دوره مسابقات پیشکسوتان گلف مسجدسلیمان و بزرگداشت شهید بهنام محمدی  در روزهای پنجشنبه و جمعه(دهم و یازدهم اسفندماه) به میزبانی شهرستان مسجدسلیمان برگزار شد.

 

 این مسابقات با حضور تیم های نفت,تاراز و آزادگان مسجدسلیمان,ملی حفاری  و سورتمه اهواز,هیات گلف شاهین شهر و پتروشیمی آبادان در دو رده سنی نوجوانان و بزرگسالان برگزار شد.

 

در پایان این دور از مسابقات و در رده تیمی تیم ملی حفاری اهواز مقام اول,نفت مسجدسلیمان مقام دوم و هیات گلف شاهین شهر مقام سوم را کسب کردند.

 

در بخش انفرادی مسابقات آقای سجاد کرم پور(بازیکن حفاری اهواز)  با 134 ضربه مقام اول,ایرج قنبری(بازیکن نفت مسجدسلیمان) با 143 ضربه مقام دوم و مرید قنبری(بازیکن نفت مسجدسلیمان) با 147 ضربه مقام سوم را کسب نمودند.

 

در بخش نوجوانان آقای میلاد شینی مقام اول ,علی غلام نژاد مقام دوم  و مهدی شینی  مقام  سوم را کسب نمودند.

 

مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور علی عسگر ظاهری نماینده مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی,علیرضا گوروئی فرماندار,حجت الاسلام سجاد منش امام جمعه موقت مسجدسلیمان,قبادناصری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان,امیدوارجمالپور ریاست اداره ورزش و جوانان مسجدسلیمان و جمعی از مسئولین و پیشکسوتان ورزش شهرستان برگزار شد و از نفرات برتر این مسابقات تقدیر بعمل آمد.