1397/09/24 04:37


113375
تاریخ انتشار: 1396/12/08 17:22
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب از مدیریت و کارکنان شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تقدیر و تشکر نمود .
به گزارش آسماری به نقل از روابط عمومی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان ، مهندس بیژن عالی پور امروز و در جلسه پیش بینی تولید شرکت ملی نفتخیز جنوب مراتب تبریک و تقدیر هیأت مدیره ی این شرکت را به مهندس قباد ناصری اعلام کرد . 
 
وی در این خصوص اظهار داشت : در سال اقتصاد مقاومتی ؛ شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان با مدیریت صحیح  وظایف و با همت و همبستگی پرسنل سخت کوش خود توانست ضمن برآورده ساختن تعهدات اعلام شده قبلی در حوزه تولید نفت و گاز ، فراتر از آن را نیز اعمال نماید و پیشرو ترین شرکت در میان شرکت های بهره برداری تابع مناطق نفتخیز جنوب در این خصوص شناخته شد . 
 
وی افزود : با مدیریت صحیح و بکارگیری کلیه ی الزامات ایمنی ، شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان توانست سال 1396 را بدون هرگونه حادثه ی منجر به فوت یا خسارت جدی و عمده سپری نماید که در این خصوص نیز شایسته ی تقدیر است . 
 
مهندس عالی پور تأکید کرد : از طرف هیأت مدیره ی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب کسب این 2 موفقیت ارزشمند را به مجموعه ی مدیریت و پرسنل زحمت کش شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان تبریک و تهنیت عرض نموده و برای همه همکاران خوبم در این شرکت آرزوی توفیق روزافزون دارم .