1397/11/03 23:18


113397
تاریخ انتشار: 1397/02/05 18:03
رئیس هیات گلف مسجدسلیمان:
مراسم اختتامیه مسابقات لیگ برتر گلف کشور روز جمعه به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و در اولین باشگاه گلف خاورمیانه در مسجدسلیمان برگزار می شود.

به گزارش آسماری به نقل از روابط عمومی هیات گلف مسجدسلیمان,مراسم اختتامیه مسابقات لیگ برتر گلف کشور روز جمعه به میزبانی شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان و در اولین باشگاه گلف خاورمیانه در مسجدسلیمان برگزار می شود.

 

ابوذر شجاعی برجوئی رئیس هیات گلف مسجدسلیمان با اعلام این خبر گفت:در مهم ترین دیدار از هفته پایانی مسابقات لیگ برتر گلف کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه(6و7 اردیبهشت) دو تیم نفت مسجدسلیمان و ملی حفاری اهواز به مصاف هم می روند تا قهرمان هفتمین دوره از مسابقات لیگ برترگلف کشور را مشخص نمایند.

 

وی افزود:پس از پایان این مسابقه و در روز جمعه مراسم اختتامیه هفتمین دوره لیگ برتر گلف کشور با حضور سرپرست و دبیر فدراسیون گلف کشور و مسئولین شهرستان برگزار و از تیم قهرمان تقدیر بعمل می آید.

 

شجاعی با بیان اینکه رشته ورزشی گلف از ورزشهای مفرح و هیجان انگیز می باشد ادامه داد:از عموم شهروندان و خانواده ها دعوت می کنیم تا برای تماشای این مسابقه حساس در زمین گلف بی بیان حضور یافته و در مراسم اختتامیه نیز شرکت نمایند.