1398/04/30 15:36


133457
تاریخ انتشار: 1398/01/25 15:30
باشگاه نفت مسجدسلیمان قطع همکاری خود با علیرضا مرزبان را اعلام کرد.

 بعد از شکست سنگین 3 بر صفر نفت مسجدسلیمان مقابل پدیده مشهد مسئولان باشگاه جنوبی لیگ برتر با ارزیابی همه شرایط درباره آینده این تیم، تغییراتی را در کادرفنی خود ایجاد کردند.


با اعلام نصیریان دوست مدیرعامل باشگاه نفت مسجدسلیمان علیرضا مرزبان که از نیمه راه هدایت این تیم را برعهده گرفت دیگر به عنوان سرمربی فعالیت نخواهد کرد و به پایان راه رسیده است.


مسئولان باشگاه نفت مسجدسلیمان در حالی این تصمیم را اتخاذ کردند که 5 بازی تا پایان لیگ برتر باقی مانده و با توجه به برد سپیدرود مقابل تراکتورسازی حالا نفتی ها خطر سقوط را بیش از قبل احساس می کنند. از این رو مسئولان باشگاه دست به کار شده اند تا با دادن شوک به تیم خود شرایط را بهبود ببخشند و مانع از سقوط به دسته یک شوند. جدایی مرزبان از نفت مسجدسلیمان طی یک جلسه دوستانه و به صورت توافقی صورت گرفت.


هنوز درباره جایگزین مرزبان در نفت مسجدسلیمان خبری رسمی اعلام نشده و باید دید طی روزهای آینده کدام مربی هدایت این تیم را بر عهده می گیرد.


گفتنی است؛ نفت مسجدسلیمان در نیم فصل دوم لیگ برتر هیچ پیروزی ای به دست نیاورده و همین موضوع یکی از اصلی ترین دلایل اتخاذ تصمیم به تغییر در کادرفنی بوده است. نفتی ها در هفته بیست و ششم لیگ برتر میزبان استقلال خوزستان خواهد بود.