1399/03/16 01:30


133510
تاریخ انتشار: 1398/02/21 23:12
تیم فوتبال پیکان تهران در ورزشگاه شهدای شهرقدس، بر تیم نفت مسجد سلیمان غلبه کرد.

 به گزارش آسماری,در چهارچوب رقابت هاي ليگ برتر، پيکان تهران توانست با نتيجه يک بر صفر تيم نفت مسجد سلمان را شكست دهد. 


سعيد واسعي براي تيم پيکان در دقيقه90 تک گل اين بازي را به ثمر رساند.

 

 حشمت شیخ رباط در نشست خبری پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل پیکان گفت:نیاز به سه امتیاز داشتیم و هجومی بازی کردیم. هم در نیمه اول و هم نیمه دوم حمله کردیم، اما یک توپ آمد و وارد دروازه شد و از سه امتیاز بازماندیم.

 

وی درباره غیبت فیروز کریمی در نشست خبری گفت:برای دومین بازی پیاپی در دقیقه 89 گل خوردیم و این موضوع باعث شد که کریمی بهم بریزد و فشارش جابه‌جا شود. به همین دلیل او به بیمارستان منتقل شد و در نشست خبری شرکت نکرد.

 

مربی تیم نفت مسجدسلیمان درباره شرایط این تیم عنوان کرد:توان تیم ما همین است که می‌بینید. ما در هر بازی با 14، 15 بازیکن حاضر هستیم و هر بار 2، 3 نفر را به دلایل مختلف نداریم و دست‌مان خالی است.

 

شیخ رباط درباره غیبت میلاد میداوودی گفت:او دیروز در تمرین تیم دچار مصدومیت از ناحیه مچ پا شد و به همین دلیل هم امروز بازی نکرد.

 

همچنین در دیدار تیم های نساجی مازندران و سپید رود رشت نیز تیم سپید رود که با یک امتیاز کمتر از تیم نفت مسجدسلیمان خطر سقوط به لیگ یک را احساس می کند با نتیجه 3 بر 1 مغلوب حریف خود شد تا تکلیف دومین تیم سقوط کننده به لیگ یک در هفته پایانی رقابت های لیگ برتر مشخص شود.