1399/03/16 00:40


133512
تاریخ انتشار: 1398/02/22 21:22
حجتی نیا افزود: باتوجه به رفع مشکل وضعیت زمین این بیمارستان، شبکه بهداشت و درمان شهرستان باید برای آغاز عملیات احداث بخش های مذکور بجد پیگیری نماید.

 به گزارش آسماری به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان با توجه به  تصمیم اتخاذ شده دربازدید ۵ اردیبهشت ۹۸ سرپرست فرمانداری شهرستان از بیمارستان ۲۲بهمن مقرر شد موضوع کمبود زمین این بیمارستان  به صورت ویژه در دستور کار قرار گیرد و تعیین تکلیف شود.


حجت السلام حیدر حجتی نیا سرپرست فرمانداری شهرستان مسجدسلیمان در خصوص مشکل واگذاری وتحویل زمین به بیمارستان ۲۲بهمن جهت احداث بخش های دیالیز و تالاسمی اظهارداشت: با توجه به مصوبات جلسه ۵ اردیبهشت ۹۸ در بازدید از بیمارستان ۲۲بهمن درخصوص کمبود زمین جهت احداث بخش های تالاسمی و دیالیز این بیمارستان با پیگیری های صورت گرفته این مشکل برطرف  و یک قطعه زمین به مساحتی بالغ بر۸۰۰  متر مربع در مجاورت بیمارستان به  شبکه بهداشت و درمان واگذار و تحویل شد.


حجتی نیا افزود: باتوجه به رفع مشکل وضعیت زمین این بیمارستان، شبکه بهداشت و درمان شهرستان باید برای آغاز عملیات احداث بخش های مذکور بجد پیگیری نماید تاشاهداحداث بخشهای جدید دربیمارستان باشیم.


سرپرست فرمانداری همچنین از همکاری و تعامل اداره مسکن و شهرسازی شهرستان در واگذاری و تحویل زمین بیمارستان  تقدیر کرد و گفت: اداره مسکن و شهرسازی شهرستان از ادارات موفق درخدمت رسانی به مردم می باشد.