1398/11/29 11:30


133522
تاریخ انتشار: 1398/02/27 14:26
امام جمعه مسجدسلیمان :
حجت الاسلام امینی گفت: از همه مسئولن شهرستان و استان می خواهم همه تلاش شان را برای احداث این شرکت عظیم بکار گیرند .

عزت الله قاسمی: حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به ماه مبارک رمضان و تبریک میلاد امام حسن مجتبی (ع) گفت: ولادت این امام کریم بهار رمضان را بیشتر کرده است. وی گفت: ماه رمضان ماهی ست که باید توجه امان را به فقرا دو چندان کنیم.

 

وی با بیان این که کمیته امداد حضرت امام (ره) و اداره بهزیستی برنام ههایی برای این ماه دارند از همگان خواست با این دو ارگان همکاری بیشتری داشته باشند.

امینی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به دیدار اخیر مقام معظم رهبری با کارگزارن نظام گفت:یکی از مطالبی که رهبر معظم انقلاب در این دیدار مطرح کرد واژه ترس بود که فرمودند: حواستان باشد دشمن شما را نترساند که اگر این اتفاق افتاد همه محاسبات بر هم خواهد ریخت و این گونه کشور به خطر می افتد.وی ادامه داد: مردم ما علیرغم همه گرفتاری هایی که دارند در هنگامه های مختلف پای این نظام و انقلاب ایستاده اند اگر چه مسئولان نیز باید برای حل مشکلات مردم سریع تر قدم بردارند…

 

خطیب نماز جمعه مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به لزوم احداث پتروپالایش مسجدسلیمان گفت: از همه مسئولن شهرستان و استان خصوصاً استاندار محترم خوزستان، نماینده تلاشگر شهرستان و فرماندار محترم می خواهم همه تلاش شان را برای احداث این شرکت عظیم بکار گیرند چرا که همه مقدمات آن طی و تنها منتظر حضور یک سرمایه گزار است. پترو پالایشی که می تواند امید را به شهر بیشتر کند و با عوارض و مالیاتی که پرداخت خواهد کرد بهداشت، آموزش، ورزش و… شهرستان ارتقاء یابد.

 

رییس شورای فرهنگ عمومی مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود با تبریک ابقاء تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در لیگ برتر گفت: به همه کسانی که تلاش کردند سهمیه مسجدسلیمان در لیگ برتر حفظ شود تبریک عرض می نمایم امیدوارم روزی برسد که شاهد باشیم این تیم تحت حمایت پتروپالایش بختیاری به فعالیت خود ادامه می دهد.امام جمعه مسجدسلیمان در بخش پایانی سخنان خود با تبریک روز ارتباطات گفت: فضای مجازی و ارتباطات می تواند هم تهدید باشد و هم فرصت امیدوار هستیم شورای عالی فضای مجازی برای این مشکل چاره اندیشی کند.