1398/11/30 12:08


133527
تاریخ انتشار: 1398/03/01 17:19
نماینده مسجدسلیمان در جلسه شورای اداری:
ظاهری ادامه داد: حدود ۲ سال است برای تسهیل امور مردم مجوز ساخت کلینیک تامین اجتماعی را از سازمان تامین اجتماعی دریافت کرده ایم اما با تعلل بعضی مسئولین هنوز مشکل زمین این کلینیک حل نشده است.

 به گزارش آسماری,علی عسگر ظاهری نماینده مردم مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی طی سخنانی در جلسه شورای اداری مسجدسلیمان با بیان این که فلسفه تشکیل جلسات شورای اداری سیاست گزاری، برنامه ریزی و نظارت بر اجرای امور مردم است گفت: در بعد اجرایی و اداری، این جلسات باید خروجی داشته باشند.

وی ادامه داد: حدود ۲ ماه به پایان سال مالی مانده است از مسئول دفتر فنی و معاون برنامه ریزی فرمانداری می خواهم گزارش خود را از هزینه کرد و یا مبالغ وصول شده ارائه دهند تا ببینیم خواسته های ما چقدر محقق و بتوانیم بر اساس داشته های مان در شورای برنامه ریزی برنامه های آینده را تدوین کنیم…

 

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان گفت: مصوبات شورای اداری باید در جلسات آینده پیگیری شوند به طور مثال مقرر گردید بهداشت و درمان با اعتباراتی که برای بیمارستان قدیم ۲۲ بهمن دریافت کرده بودیم کار تخریب و بهسازی آن را آغاز کند؟ و یا پس از این که مجوز پیراپزشکی را از وزیر محترم دریافت کردیم کارهای مقدماتی آن برای پذیرش دانشجو به کجا کشیده شد؟

ظاهری ادامه داد: حدود ۲ سال است برای تسهیل امور مردم مجوز ساخت کلینیک تامین اجتماعی را از سازمان تامین اجتماعی دریافت کرده ایم اما با تعلل بعضی مسئولین هنوز مشکل زمین این کلینیک حل نشده است که انتظار دارم افراد مرتبط به این موضوع سریعاً این مشکل را حل و با جانمایی آن کار ساخت پلی کلینیک تامین اجتماعی آغاز شود…

 

ایشان در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که یکی از مشکلات شهرستان عدم همکاری بین بخشی میان ادارت است. به طور مثال پس از حضور وزیر نفت مقرر شد ظرف ۳ ماه کار مطالعه فروش خانه های کارگری شرکت نفت به اتمام برسد تا بتوان با فروش آن ها شهرک نفت را بسازیم و یا این که بررسی کنیم برای تکمیل خانه ۱۴۰۰ واحدی و خانه هایی که می خواهیم جابجا کنیم چقدر هزینه لازم است که متاسفانه تاکنون این مطالعات به پایان نرسیده است و همین مسائل باعث می شود کار مردم به تاخیر بیفتد.