1398/11/30 12:07


133528
تاریخ انتشار: 1398/03/03 17:24
سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان:
ابوذر شجاعی از مخالفت اعضاء هیئت مدیره با استعفای مهران نصیریان دوست و ابقای وی به عنوان مدیرعامل فصل آینده تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خبر داد.

 ابوذر شجاعی سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان در گفتگو با سایت خبری باشگاه روزنامه نگاران مسجدسلیمان از مخالفت اعضاء هیئت مدیره با استعفای مهران نصیریان دوست و ابقای وی به عنوان مدیرعامل فصل آینده تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خبر داد.

 

سخنگوی باشگاه فرهنگی ورزشی نفت مسجدسلیمان با بیان این که با نظر تمامی اعضای هیئت مدیره نصیریان دوست به فعالیت خود به عنوان مدیرعامل این باشگاه ادامه خواهد داد. وی در ارتباط با گزینه های سرمربی گری تیم نفت مسجدسلیمان عنوان کرد چند گزینه مد نظر هیئت مدیره است اما هنوز به گزینه نهایی برای سرمربی گری فصل آینده تیم فوتبال نفت نرسیده ایم اما تلاش خواهیم کرد در کوتاه ترین زمان بهترین گزینه را انتخاب تا هر چه سریع تر با بازیکنان مد نظر سرمربی وارد مذاکره شویم.

 

سخنگوی باشگاه نفت مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود از هوادارن نفت مسجدسلیمان خواست اخبار این باشگاه را از منابع رسمی همچون مدیرعامل و سخنگوی باشگاه نفت دنبال کنند و مصاحبه های افراد دیگر با عناوین مختلف و غیر رسمی مورد وثوق هیئت مدیره این باشگاه نمی باشد.