1399/01/19 11:01


133531
تاریخ انتشار: 1398/03/06 17:47
با حضور امام جمعه و رئیس بنیاد شهید مسجدسلیمان:
در حاشیه این مراسم امام جمعه مسجدسلیمان گفت: خانواده‌های شهدا، بزرگ‌ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند و یاد شهدا اشاعه دهنده ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه است.

به گزارش آسماری,به همت پایگاه مقاومت موحدین، هیئت محبین حضرت ولی عصر(عج)، شورای مسجد جامع منطقه بازار چشمه علی و با حضور حجت الاسلام امینی امام جمعه مسجدسلیمان، شیخ رباط رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان مسجدسلیمان و جمعی از اهالی منطقه بازار چشمه علی مراسم پرفیض زیارت عاشورا در منزل شهید جانباز علی اسدی عیدیوند برگزار شد.

 

در حاشیه این مراسم امام جمعه مسجدسلیمان گفت: خانواده‌های شهدا، بزرگ‌ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند و یاد شهدا اشاعه دهنده ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه است. همچنین کربلایی هادی محمدصالح در این مراسم به مداحی پرداخت.

 

لازم به ذکر است شهید اسدی عیدیوند در سال ۶٧ و در منطقه عملیاتی مهران با از دست دادن پای راست و ترکش های متعدد به سر و شکم و کمر به درجه جانبازی نائل گردید و درتاریخ ۱۶/۲/۹۸ در سن ۵۶ سالگی پس از تحمل درد و رنج ناشی از جانبازی به درجه رفیع شهادت نائل گردید و به خیل عظیم همرزمانش پیوست.