1398/11/29 23:43


133534
تاریخ انتشار: 1398/03/08 16:28
مروری بر انتصابات اخیر در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان/
با نگاهی به انتصابات اخیر در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان,جوان گرایی در انتخاب مدیران بخش های مهم یکی از وسیع ترین شرکت های تولید کننده نفت و گاز کشور بخوبی مشهود است.

به گزارش آسماری,بیانیه گام دوم انقلاب به حضور جوانان متعهد و انقلابی و متخصص در عرصه مدیریت کلان کشور اشاره دارد و رهبر معظم انقلاب به نیروهای جوان و تازه نفس با ایده‌های نو و فکرهای جدید برای اداره کشور و بر جوان‌گرایی و اعتماد به آنها تاکید می‌کنند. ایشان می فرمایند همانطور که به جوانان در دهه 60 در جنگ اعتماد کردیم و به فکر آنها اعتماد کردیم اکنون هم اگر بخواهیم از بن‌بست‌ها و چالش‌های پیش روی کشور خارج شویم باید به این ظرفیت‌ها اعتماد کنیم و از جوانان متعهد استفاده کنیم.

رهبر انقلاب در سخنان خود به جوان‌گرایی تاکید و در سازمان تبلیغات و نهاد رهبری در دانشگاه‌ها و در جاهای دیگر از جوان‌گرایی استفاده می‌کنند که این خود یک پیام است که با قدرت جوانان مسائل را به جلو ببریم و مطالبات را بخواهیم تا عرصه باز شود.

 

با نگاهی به انتصابات اخیر در شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان,جوان گرایی در انتخاب مدیران بخش های مهم یکی از وسیع ترین شرکت های تولید کننده نفت و گاز کشور بخوبی مشهود است.

 

مهندس داود کیانی که اخیرا توسط مهندس ناصری مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان به عنوان سرپرست جدید مدیریت عملیات قدیمی ترین تولید کننده نفت و گاز کشور منصوب شده است دارای  45 سال می باشد که خدمت در بخش های مختلف عملیاتی این شرکت را در پرونده دارد . وی دانش آموخته ی کارشناسی ارشد مدیریت و کارشناسی مکانیک حرارت و سیالات است و در 9 سال گذشته بعنوان رییس اداره تعمیرات خطوط لوله انجام وظیفه نموده است .

در انتصابی دیگر توسط مهندس ناصری,امیر محتشم حاجی پور از پرسنل جوان و تحصیلکرده اداره حقوقی شرکت بهره برداری نفت وگاز مسجدسلیمان به عنوان سرپرست امور و حقوقی و پیمان های این شرکت منصوب شد.

گفتنی که امیر محتشم حاجی پور متولد 1368 می باشد.

 

قطعا این اقدام مدیریت شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در سپردن مسئولیت به نیروهای جوان و تازه نفس موجب افزایش کارآمدی و ایجاد خودباوری در بین دیگر نیروهای شاغل در این مجموعه خواهد شد که می تواند الگویی برای دیگر مجموعه های شهرستان از جمله ادارات دولتی باشد تا این مهم را مورد توجه قرار داده و شرایط را برای فعالیت نیروهای جوان و تحصیلکرده شهرمان فراهم کنند.