1399/03/14 18:17


133745
تاریخ انتشار: 1398/06/28 18:16
این مسابقات با حضور 40 گلفر در مسجدسلیمان در مسجدسلیمان برگزار شد.

به گزارش آسماری,مسابقات گلف بمناسبت هفته دفاع مقدس و بزرگداشت هزار شهید مسجدسلیمان با حضور تیم های نفت مسجدسلیمان,تاراز مسجدسلیمان,حفاری اهواز,سورتمه اهواز و هیات گلف شاهین شهر در دو بخش آقایان و بانوان به میزبانی هیات گلف مسجدسلیمان و با همکاری امور ورزش شرکت بهره برداری نفت و گاز مسجدسلیمان در این شهرستان برگزار شد.

 

ابوذر شجاعی رئیس هیات گلف مسجدسلیمان در این رابطه گفت:در پایان سه روز رقابت تیمی و انفرادی این مسابقات,در رده تیمی تیم گلف نفت مسجدسلیمان,سورتمه اهواز و هیات گلف شاهین شهر به ترتیب مقام های اول تا سوم را کسب کردند.

 

شجاعی افزود:در رده انفرادی سجاد کرمپور با 143ضربه مقام اول,سعید براتی با 145 ضربه مقام دوم و مرید قنبری با 146 ضربه مقام سوم را کسب نمودند.

 

وی ادامه داد: در بخش بانوان نیز خانم شکوفه زهتابچه با 85 ضربه مقام اول,ملیحه پوریازاده با86ضربه مقام دوم و سیمین علیجانی با 97 ضربه مقام سوم این مسابقات را کسب نمودند.

 

 

رئیس هیات گلف مسجدسلیمان تصریح کرد:باتوجه به اینکه مسابقات لیگ برتر گلف کشور در آینده ای نزدیک برگزار خواهد شد لذا برگزاری این تورنمنت که با حضور اکثر تیم های حاضر در لیگ برتر گلف کشور همراه بود می تواند آمادگی لازم را در گلفرها جهت حضور در مسابقات لیگ برتر کشور فراهم نماید.