1399/07/01 17:00


133863
تاریخ انتشار: 1399/04/27 23:45
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان گفت: روند نباختن کماکان ادامه می‌دهیم تیمی هستیم که به راحتی نمی‌بازیم و شخصیت تیمی‌مان به خوبی شکل گرفته است.

به گزارش آسماری,مهدی تارتار در نشست خبری بعد از تساوی تیمش مقابل نساجی اظهار داشت:  قبل از اینکه راجع به بازی صحبت کنم باید جای هواداران دو تیم را خالی کنم هواداران نساجی این سال‌هایی که تیم‌شان به لیگ برتر آمده یک شور و حال خاصی به لیگ ما دادند و هوادارهای ما همیشه در هر شهری بودیم با ما می‌آمدند و تیم را تنها نبود.

 

وی گفت: بازی کیفیت بالا و شور و حال خاصی نداشت با توجه به اینکه در جدول با نساجی همسایه هستیم آمده بودیم تا دسته خالی برنگردیم برای اینکه فاصله‌مان را  با تیم‌های پایین جدول حفظ کنیم این اتفاق افتاد و بچه‌ها  بعد از ده نفر شدن خیلی زحمت کشیدند من از آنها تشکر می‌کنم خدا را شکر می‌کنیم که روند نباختن‌مان را کماکان ادامه می‌دهیم تیمی هستیم که به راحتی نمی‌بازیم و شخصیت تیمی‌مان واقعاً به خوبی شکل گرفته است.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان درباره داوری افزود: آقای همرنگ و همکارانشان روز خوبی را پشت سر گذاشتند درست است یک بازیکن از تیم ما اخراج شد ما  باید در آنالیز داوری ببینیم بازیکنمان جلوتر بوده است یا نه. در مجموع گروه داوری عملکرد خوبی داشت.