1400/03/31 06:15


133865
تاریخ انتشار: 1399/05/02 21:13
تارتار:
سرمربی نفت مسجدسلیمان گفت: امیدوارم با شکست دوباره پرسپولیس افتخار بزرگی به نام خودمان ثبت کنیم و تنها تیمی باشیم که قهرمان را رفت‌و برگشت شکست می‌دهیم.

به گزارش آسماری, مهدی تارتار در کنفرانس خبری بازی با پرسپولیس در ابتدای صحبت هایش اظهار کرد: قبل از این‌که درباره بازی صحبت کنم از آقای پاکدل فرماندار محترم مسجدسلیمان و اعضای محترم هیات مدیره که آمدند و باعث بالا رفتن روحیه بازیکنان شدن تشکر کنم. یادی می‌کنم از هوادارانمان که جایشان در ورزشگاه خالی است. این ورزشگاه در سال‌های گذشته پر از هوادار بوده است و امیدوارم ما را دعا کنند.

 

او ادامه داد:باید برای قهرمانی پرسپولیس تبریک بگویم چرا که این تیم در اصل قهرمان شده است و باید به هواداران شان تبریک گفت. سعی می‌کنیم قهرمانی پرسپولیس را به تاخیر بندازیم و دوست داریم با بازی خوب پرسپولیس را شکست دهیم اما کار بسیار سختی داریم. این تیم دور برگشت با گل محمدی فراتر از انتظار بوده و نتایج خوبی را کسب کرده است. فاصله بسیار زیادی با تیم‌های دیگر ایجاد کردند و ما کار سختی پیش رو داریم.

 

سرمربی نفت مسجدسلیمان با بیان این‌که ما تیمی هستیم که در آزادی توانستیم پرسپولیس را شکست دهیم، بیان کرد:امیدوارم با شکست دوباره پرسپولیس افتخار بزرگی به نام خودمان ثبت کنیم و تنها تیمی باشیم که قهرمان را رفت‌و برگشت شکست می‌دهیم. کار آسانی نیست و پرسپولیس تیم قابل احترامی است.

 

او درباره محرومان و مصدومان تیمش گفت: برای بازی فردا میثم نقی زاده که از خوب‌های ما بود و در بازی گذشته فداکاری کرد و اخراج شد، محروم است ولی بقیه بازیکنان‌مان را در شرایط خوبی در اختیار داریم.