1397/02/03 02:29


72611
تاریخ انتشار: 1395/10/19 11:04
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مسجد سلیمان:
عملیات عمرانی و کاشیکاری گنبد امامزادگان هفت شهیدان )ع( مسجد سلیمان که به همت خیرین. مردم وسادات منطقه و با محوریت اداره اوقاف و امور خیریه در حال انجام است مراحل پایانی خود را طی میکند.

 

به گزارش آسماری,عملیات عمرانی و کاشیکاری گنبد امامزادگان هفت شهیدان )ع( مسجد سلیمان که به همت خیرین. مردم وسادات منطقه و با محوریت اداره اوقاف و امور خیریه در حال انجام است مراحل پایانی خود را طی میکند.

 

 رشیدی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه مسجد سلیمان با اعلام این خبر افزود :این پروژه عمرانی که با پیگیری و همدلی سادات بزرگوار هفت شهیدان ع و مردم خیر و نیکوکار منطقه و مدیریت اداره اوقاف و امور خیربه شهرستان مسجد سلیمان حدود 2ماه پیش آغاز شده بود در حال اتمام میباشد.

 

وی افزود: در این کار که همدلی و وحدت همه مردم و سادات منطقه و خصوصا خیرین نیکوکار که همیشه یار و مددکار اداره اوقاف و امور خیریه بوده و هستند بچشم می خورد نشان از نیروی بالقوه مردمی و ظرفیت خیرین نیکوکار است و لذا از این خیرین و نیکوکاران تقاضامندیم همچنان که تاکنون مددکار ما بوده اند از این به بعد نیز دست گیری آنان را می‌طلبیم.

 

رشیدی تصریح کرد: امیدواریم که بتوانیم با حمایت خیرین و مردم متدین منطقه کار کاشیکاری گلدسته های این امامزادگان عظیم الشان که واقعا می توان امام زادگان هفت شهیدان (ع) را نگین و حلقه وصل قوم سرافراز بختیاری که اصالت آنان اصل تشیع و ولایت مداری بوده و هست  را در آینده ای نزدیک آغاز نماییم.

 

هفت شهیدان