1397/05/25 04:43


93114   474
تاریخ انتشار: 1396/06/21 17:51
رییس دانشگاه آزاد مسجدسلیمان در جمع خبرنگاران:
حیدرئی ادامه داد: ظرفیت هایی که در دانشگاه مسجدسلیمان وجود دارد به خوبی معرفی نشده است

 

 

به گزارش آسماری,علیرضا حیدرئی رییس دانشگاه آزاد واحد مسجدسلیمان به همراه اعضای هیئت رییسه دانشگاه آزاد واحد مسجدسلیمان در نشست با اهالی رسانه شهرستان مسجدسلیمان خواهان تعامل بیشتر اهالی رسانه و خبرنگاران با این واحد دانشگاهی شدند.

 

طی این نشست حیدرئی در سخنانی گفت: تعامل ادارات با رسانه ها می تواند به پیشرفت مسجدسلیمان کمک کند.

 

 وی ادامه داد: بی شک وجود دانشگاه آزاد اسلامی در مسجدسلیمان، تاثیر بسزایی در توسعه شهری داشته و ما با تمام وجود آماده همکاری در زمینه های مختلف با مسئولین شهرستان هستیم.

 

رییس دانشگاه آزاد مسجدسلیمان در بخش دیگری از سخنان خود گفت: زمانی دانشگاه آزاد بیش از ۱۱ هزار دانشجو داشت اما امروز این تعداد به حدود ۴۰۰۰ نفر رسیده است که عوامل متعددی در این کاهش دخیل بوده است.

 

وی گفت: اگر خواهان بقا دانشگاه آزاد هستیم نیاز به همکاری و تعامل بیشتر گروهها، موسسات و مسئولین داریم. همان طور که تعامل خوبی با امام جمعه، نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار تا به امروز داشته ایم.

 

حیدرئی ادامه داد: ظرفیت هایی که در دانشگاه مسجدسلیمان وجود دارد به خوبی معرفی نشده است و خیلی ها از این پتانسیل مطلع نیستند که امیدواریم با همکاری اهالی رسانه این مشکل برطرف شود.

 

حیدرئی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار کرد: موسسات می توانند از ظرفیت دانشگاه استفاده کنند اما هنوز آن اعتماد لازم به وجود نیامده است.

 

 وی با بیان این که چرا باید  یک شرکت تازه تاسیس برای بعضی امور خود به جای مراجعه به ما کارهایش را به تهران یا اهواز بسپارد گفت: متخصصین و اعضای هیئت علمی دانشگاه مسجدسلیمان از لحاظ مرتبه علمی چیزی کم تر از دانشگاههای دیگر ندارند تنها بحث اعتمادسازی ست که امیدواریم این مهم اتفاق بیفتد.

 

در این نشست دکتر ایرج رشیدی، دکتر محمدحسین محبی، دکتر حسین محمدپور، دکتر عبدالله مرادی و دکتر سید محمد موسوی نیز گزارشی از عملکرد واحدهای تحت نظر خود ارائه و پس از آن خبرنگاران از واحدهای مختلف دانشگاه بازدید به عمل آوردند.