1399/07/06 14:00


133659
تاریخ انتشار: 1398/05/19 16:26
علی عسگر ظاهری در بازدید معاون وزیر بهداشت از مراکز درمانی مسجدسلیمان:
،معاون وزیر بهداشت از مراکز درمانی شهرستان مسجدسلیمان بازدید کردند.

به گزارش آسماری,عصر امروز و به دعوت مهندس علی عسگر ظاهری،معاون وزیر بهداشت از مراکز درمانی شهرستان مسجدسلیمان بازدید کردند.

 

مهندس ظاهری در این دیدار خطاب به معاون وزیر بهداشت اظهار داشت:با وجود همه تلاش هایی که در سه سال گذشته صورت گرفت و امکانات مناسبی به سمت منطقه گسیل شد،اما شرایط درمانی منطقه مطلوب نمیباشد و خواستار نگاه ویژه ای در این زمینه هستیم.

 

نماینده مردم مسجدسلیمان،لالی،اندیکا و هفتکل در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:.افزایش تعداد پزشکان متخصص،نصب دستگاه ام آر آی و سی تی اسکن،اخذ پنج میلیارد اعتبار برای احداث بیمارستان در منطقه کلگه،تجهیز اورژانس به آمبولانس های جدید،راه اندازی بیمارستان 22 بهمن سابق،راه اندازی بخش های مختلف درمانی در بیمارستان نمره دو و اقدامات مختلف دیگر در این سه سال انجام شده است اما این خدمات نتوانسته است کمبودهای مختلف این بخش را جبران کند.

 

ظاهری در ادامه گفت:اختصاص سهمیه مناسب پزشکان متخصص به شهرستان های مسجدسلیمان،لالی،اندیکا و هفتکل،واگذاری آمبولانس های جدید به بخش اورژانس شهرستان ها،راه اندازی بخش ویژه نوزادان در بیمارستان نمره دو،شروع فرآیند احداث بیمارستان و مرکز درمانی در اندیکا و هفتکل و تعیین تکلیف بیمارستان سابق 22 بهمن از جمله انتظارات ما در ماههای آینده میباشد که امیدوارم هر چه زودتر شاهد تحقق آنها باشیم.